Fuat Güner’den Özkan Uğur’a: Burda ya da başka bir alemde

Özkan Uğur‘u 8 Temmuz’da kaybettik. Tüm Türkiye vefat eden Özkan Uğur için yas tuttu. 3 kez yendiği lenfoma hastalığı nedeniyle son kez başladığı tedavi başarıya ulaşmadı, Uğur 70 yaşında hayat gözlerini yumdu.

AKM’DEKİ TÖREN

Uğur‘a 11 Temmuz Salı günü AKM’de düzenlenen tören ile veda edildi. Törende Mazhar Alanson‘un konuşması unutulmadı. Alanson konuşmasını “Gitmeden önce Özkan’a bir şey söylemek istiyorum. Ele güne karşı yapayalnız böyle de olmaz ki. Nasıl da gittin Özkan’ım, böyle bırakılmaz ki. Gözyaşlarımızı bitti mi sandın? Seni görebileceğimiz yer rüyalar artık. Deli diyorlar bize ah bu ayrılık, Özkan’ım” diye tamamladı.

19 GÜN SONRA DUYGULANDIRAN YAPLAŞIM

Bugün de Özkan Uğur‘un arkadaşı Fuat Uğur instagramdan nostaljik fotoğraflar ile paylaşım yaptı. Güner fotoğraf galerinin altına “17 yaşındaydı ben de 22 tanıştığımızda. Tanıştık ve bir daha hiç ayrılmadık. Tam 52 yıl… Hem iş ortağı, hem dost kardeş olmak… Hem birlikte üretmek, turnelemek, hem geceleri birlikte maç izlemek, zor günde yan yana olmak… Biz en zorunu başardık Özkanım… Burda ya da başka bir alemde sonsuza dek birlikteyiz kardeşim” yazdı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir